KARIÉRA V KONICA MINOLTA

Konica Minolta Business Solutions is a leader in sophisticated print as well as document and business process management solutions and IT services. We have been driven by innovation for the last 140 years. Our business portfolio consists of many diverse products.
In Brno we have established our European Business IT Application Competence Centre and currently we are looking for new colleague:

Support consultant IT NAV ERP Europe

Jaká bude tvá náplň práce:

Nový kolega se bude podílet na supportu ERP pro evropské pobočky Konica Minolta, řešení požadavků od klíčových uživatelů v oblasti nastavení systému, změnových požadavků a oprav bugů. Dále na analýze požadavků, designu změn, školení, šíření best-practice a optimalizaci procesů. Náš tým je součástí Evropského IT kompetenčního centra.

ERP je založené na Microsoft Dynamics NAV a Microsoft Dynamics 365 Business Central a pokrývá procesy v oblasti Financí, Skladů, Nákupu, Prodeje, Servisu, Projektové dodávky a integrace na řadu dalších aplikací.

Co bys měl umět, znát a mít:

  • vzdělání v oblasti IT nebo ekonomického směru
  • pokročilou znalost angličtiny
  • zkušenost na supportní nebo konzultační pozici = implementace ERP MS Dynamics NAV / MS Dynamics 365 Business Central (analytik / support consultant)
  • zkušenost s procesy Incident management, Change Management, Problem Management
  • samostatnost, tah na branku, komunikační dovednosti

Výhodou, ale ne podmínkou může být:

  • zkušenost s integrací ERP a jiných systémů
  • zkušenost s metodologií Prince 2 a ITIL

Co ti můžeme nabídnout:

  • 25 dní dovolené
  • 5 dní zdravotního volna (Sick day)
  • pružnou pracovní dobu
  • mobil dle vlastního výběru i k soukromému využití
  • firemní tarif (neomezené volaní, SMS, data) i k soukromým účelům
  • Multisport kartu
  • stravenkovou kartu (100Kč/den)
  • profesní rozvoj a školení
  • zaměstnanecké akce
  • velmi příjemnou a profesionální firemní kulturu

Kontakt

Konica Minolta Business Solutions Czech, spol. s r.o.
Lenka Šedá