KARIÉRA V KONICA MINOLTA

Konica Minolta Business Solutions is a leader in sophisticated print as well as document and business process management solutions and IT services. We have been driven by innovation for the last 140 years. Our business portfolio consists of many diverse products.
In Brno we have established our European Business IT Application Competence Centre and currently we are looking for new colleague:

Business consultant IT Portal B2B Europe

Jaká bude tvá náplň práce:

Nový kolega se bude podílet na projektové části rollout pan-evropského portálu eBizhub v2 do celé Evropy a regionu CAMEA, ale také na vývoji funkčního jádra samotného produktu. Náš tým umožňuje společnosti automatizovat end-to-end zákaznické procesy a je součástí Evropského IT kompetenčního centra.

Řešení je klíčovou enterprise aplikací pro online komunikaci se zákazníky: selfservice pro zákazníky přímého prodeje a ecommerce pro partnery a dealery v nepřímém prodeji.

Portál je napojen na SAP ERP a 18 NAV ERP pomocí webservices a master data integrace. Jako takový vznikl v posledních třech letech a hraje velkou roli v budoucí strategii společnosti. Cílem je vytvořit aplikaci, která bude odpovídat nejmodernějším trendům dodání software (Agilní vývoj, automatizované testování, automatizované releases apod.) a user experience.

Co bys měl umět, znát a mít:

  • vzdělání v oblasti IT nebo ekonomického směru
  • pokročilá znalost angličtiny
  • zkušenost na konzultační pozici = implementace ERP nebo webové aplikace s integrací s ERP (analytik / business consultant – komunikace se zákazníkem, formulace požadavků)
  • ochota cestovat (až to opět půjde) – v průběhu týdne cca. 2 – 3 dny (není pravidelné) - nyní řešíme online

Výhodou, ale ne podmínkou může být:

  • SAP nebo MS Dynamics NAV výhodou na konzultantské pozici
  • Kentico
  • fungováním v agilním vývojové prostředí
  • návrhy integrací
  • zkušenost s metodologií Prince 2 a ITIL

Co ti můžeme nabídnout:

  • 25 dní dovolené
  • 5 dní zdravotního volna (Sick day)
  • pružnou pracovní dobu
  • mobil dle vlastního výběru i k soukromému využití
  • firemní tarif (neomezené volaní, SMS, data) i k soukromým účelům
  • Multisport kartu
  • stravenkovou kartu (100Kč/den)
  • profesní rozvoj a školení
  • zaměstnanecké akce
  • velmi příjemnou a profesionální firemní kulturu
  • prima partu kolegů, kteří rádi po práci zajdou na pivo

Kontakt

Konica Minolta Business Solutions Czech, spol. s r.o.
Lenka Šedá