KARIÉRA V KONICA MINOLTA

Konica Minolta Business Solutions je lídrem v sofistikovaných tiskových řešeních a systémech správy dokumentů. Během naší 140leté historie jsme vždy využívali nové možnosti a zaváděli inovativní řešení pro naše zákazníky. Od roku 2016 je součástí skupiny Konica Minolta softwarová společnost Mobotix pro bezpečnostní řešení kamer s vlastním vývojem IP kamer.
Pokud Vás tato oblast zajímá a chcete se podílet na jejím rozvoji, máme pro Vás jedinečnou příležitost!

Obchodně technický specialista - kamerové systémy (Praha)

Role obchodně technického specialisty pro kamerové systémy bude velmi pestrá a samostatná

Vaše pracovní náplň a také Vaše kompetence budou obnášet:

  • zodpovědnost za rozvoj trhu (IP video security a home security) v rámci celé ČR
  • rozvoj obchodních příležitostí u stávajících zákazníků Konica Minolta s důrazem na rozšíření portfolia produktů v rámci kamerových systémů
  • ve velmi malé míře - získávání kontaktů na nové zákazníky, tvorba příležitostí, akviziční práce
  • obchodní prezentace a samostatná obchodní jednání (s možností využití podpory odborníků ze zahraničí)
  • analýza konkrétních detailních potřeb zákazníka, mapování projektu a návrhy řešení
  • tvorba nabídek, agenda v CRM
  • uzavírání obchodních případů a kontraktů
  • vedení zakázky a udržení komunikace se zákazníkem po dobu realizace projektu, předání zákazníků k supportu
  • následné udržení vztahu se zákazníkem ohledně svěřených produktů a případného dalšího rozvoje dalších obchodních příležitostí

Od kandidátů očekáváme tyto předpoklady:

  • VŠ vzdělání technického směru (například zobrazovací technika, sítě apod.), případně delší praxe v oboru
  • praxi v oboru CCTV, IT sítí, bezpečnosti, síťových zařízení, zpracování videoobsahu apod. především na pozicích spojených s komunikací se zákazníkem
  • výbornou orientaci v oblasti IP problematiky a IT infrastruktury
  • min. 2 roky praxe na obchodně, marketingově nebo technicky orientované pozici s přímým vlivem na obchodní výsledky
  • velkou výhodou je praxe v oboru IP video security
  • zkušenosti s obchodním jednáním a tvorbou nabídek
  • AJ především pro čtení technické dokumentace, mluvenou potom pro sdílení zkušeností s ostatními pobočkami Konica Minolta z jiných zemí
  • osobní flexibilitu - cestování v rámci ČR (případně občasné zahraniční cesty)

Po osobnostní stránce se těšíme především na to, že budete:

  • technický fanda a "geek" do zpracování a vytěžování videoobsahu
  • samostatný obchodník, který umí sdílet know how s kolegy v týmu
  • orientovaný na výsledky a úspěch
  • efektivní, akční a přitom diplomat
  • lidský, pohodový a kolegiální

Odměnou Vám za to bude:

  • fajn tým správných chlapů s rovným přístupem a správným zápalem pro věc
  • otevřené a férové jednání
  • motivující nástupní mzda + bonusy
  • další růst Vašich budoucích výdělků na navyšování obratů na trhu
  • služební vůz i k soukromým účelům
  • zázemí kanceláří v Praze, případně na dalších 10 pobočkách v ČR
  • 23 dní dovolené a 2 dny sick days
  • mobilní telefon dle vlastního výběru a notebook
  • stravenková karta v hodnotě 100,- Kč/den po zkušební době
  • možnost Multisport karty pro sebe i rodinu
  • zázemí velké firmy, stabilního portfolia zákazníků, kterým chceme nabídnout maximum pro jejich hladký business

Jak takové Mobotix řešení vypadá se dozvíte například ve videu:

Pokud chcete vědět více a máte zájem o práci v KM, pošlete mi svůj profil na LinkedIn nebo životopis, ráda se s Vámi setkám.

Kontakt

Konica Minolta Business Solutions Czech, spol. s r.o.
Šárka Nečasová
Žarošická 4395/13
628 00  Brno-Židenice
Česká republika
Telefon: +420 533 315 123