Kariéra

Naše firemní kultura dává zaměstnancům Konica Minolta prostor k rozvoji jejich přirozené motivace a kreativity. Uvědomujeme si, že naším primárním zdrojem úspěchu jsou loajální a spokojení zaměstnanci, kteří rádi převezmou odpovědnost, chápou nový vývoj jako výzvu a jsou připraveni převzít iniciativu.

Jinými slovy: v Konica Minolta považujeme naše zaměstnance za náš nejcennější kapitál!

Konica Minolta Business Solutions Czech je lídr českého trhu v oblasti sofistikovaných tiskových řešení. Jsme jedničkou na trhu, čehož jsme dosáhli prostřednictvím talentovaných, precizních a loajálních zaměstnanců. V brněnském Spielberk Office pod naší hlavičkou vyrostl 90členný tým s mezinárodní působností. Staňte se naším kolegou - uplatníte, co umíte a ostatní se naučíte!

Operátor/ka zákaznického centra

Přidejte se do našeho týmu zákaznického centra v Brně a staňte se členem úspěšné a prosperující společnosti Konica Minolta!
Hlavní náplní Vaší práce bude komunikace se stávajícími firemními zákazníky společnosti a celková péče o ně.

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • Příjem a zpracování požadavků firemních zákazníků (telefonicky, e-mailem nebo přes webový portál)
  • Telefonická komunikace s interními servisními techniky v rámci celé ČR, řešení požadavků firemních zákazníků na servisní zásahy
  • Administrativní činnosti, správa zákaznických dat a kontaktních údajů
  • Zpracování automatických objednávek
  • Vyřizování reklamací

Co u nás rozhodně dělat nebudete?

  • Aktivně obvolávat stávající zákazníky
  • Navolávat obchodní schůzky

Co od Vás očekáváme?

  • Zkušenosti s komunikací se zákazníkem po telefonu, emailu (není nutná praxe v aktivním telemarketingu)
  • Příjemné a profesionální vystupování (70% náplně práce je komunikace po telefonu)
  • Odolnost vůči stresu a zároveň zdravá míra asertivního chování
  • Orientace na zákazníka
  • Časová flexibilita (1-2x týdně pracovní doba od 9:30 do 18.00 hod.)
  • Rychlost, pečlivost, schopnost řešit více záležitostí najednou při minimální chybovosti
  • Schopnost koncentrace v živém prostředí, týmový hráč

Nabízíme Vám:

  • Pracovní doba po-pá 7:30 - 16:00, z toho 1-2krát týdně služba 9.30 - 18.00 hod.
  • Zapracování zkušenou kolegyní
  • Pracoviště Brno-Vinohrady (centrála společnosti pro ČR)
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Při plnění pololetních pracovních cílů máte možnost si výrazně přilepšit k fixní mzdě
  • Po 3 měsících stravenky 100,- Kč/den a 2 dny zdravotního volna
  • Nástup možný od ihned / dohodou

Zaujala Vás naše nabídka? Dejte o sobě vědět a pošlete mi svůj životopis.
Co nejdříve se Vám ozvu zpět.

Kontakt

Konica Minolta Business Solutions Czech, spol. s r.o.
Šárka Nečasová
Žarošická 4395/13
628 00  Brno-Židenice
Česká republika
Telefon: +420 533 315 123