Kariéra

Naše firemní kultura dává zaměstnancům Konica Minolta prostor k rozvoji jejich přirozené motivace a kreativity. Uvědomujeme si, že naším primárním zdrojem úspěchu jsou loajální a spokojení zaměstnanci, kteří rádi převezmou odpovědnost, chápou nový vývoj jako výzvu a jsou připraveni převzít iniciativu.

Jinými slovy: v Konica Minolta považujeme naše zaměstnance za náš nejcennější kapitál!

Konica Minolta Business Solutions Czech je lídr českého trhu v oblasti sofistikovaných tiskových řešení. Jsme jedničkou na trhu, čehož jsme dosáhli prostřednictvím talentovaných, precizních a loajálních zaměstnanců. V brněnském Spielberk Office pod naší hlavičkou vyrostl 90členný tým s mezinárodní působností. Staňte se naším kolegou - uplatníte, co umíte a ostatní se naučíte!

Pracovník / Pracovnice podatelny (Praha Karlín)

Právě hledáme nového kolegu/kolegyni jako pracovníka podatelny přímo na pracovišti u našeho významného zákazníka na Praze 8 - Karlín.

Jaká bude Vaše pracovní náplň?

  • příjem a výdej poštovních zásilek – jedná se o klasické dokumenty, případně menší balíčky (práce vhodná i pro ženy, bez fyzických břemen)
  • roznos a sběr pošty po jednotlivých pracovištích – pohyb v rámci jedné budovy, nejedná se o rozvoz nebo distribuci
  • administrativa a evidence při zpracování přijaté a odeslané pošty – Word, Excel
  • denní komunikace se zaměstnanci jednotlivých pracovišť a se zaměstnanci pošty či jiných přepravních společností – osobně, telefonicky, elektronicky

Co očekáváme?

  • ukončené SŠ vzdělání, případně praxe na obdobné pozici
  • znalost nástrojů MS Office (Excel, Word) – uživatelská orientace
  • profesionální a příjemné vystupování při jednání s třetími stranami
  • vstřícnost a pro-zákaznický přístup při jednání se zaměstnanci našeho klienta
  • samostatnost a zodpovědnost za svěřené úkoly
  • komunikativní znalost anglického jazyka (minimálně úroveň A2)

Nabízíme Vám:

+ práci v administrativě v moderních kancelářích v Praze 4
+ 23 dní dovolené + 2 dny sick day ročně
+ po zkušební době stravenky 100 Kč/den
+ zázemí stabilní a úspěšné nadnárodní společnosti
+ příjemný pracovní kolektiv
+ nástup možný dohodou

Láká Vás práce v administrativě pro významnou společnost?
Neváhejte a dejte mi o sobě vědět. Co nejdříve se Vám ozvu zpět.

Kontakt

Konica Minolta Business Solutions Czech, spol. s r.o.
Šárka Nečasová
Žarošická 4395/13
628 00  Brno-Židenice
Česká republika
Telefon: +420 533 315 123